Lietuviškai  English


   Mindaugo gatvės verslo kvartalas

   Mindaugo gatvės verslo kvartalas (MVK) įsikūręs centrinėje Vilniaus dalyje netoli geležinkelio stoties, kvartale tarp Mindaugo, Kauno, Algirdo ir Šaltinių gatvių. MVK yra lengvai ir greitai pasiekiamas iš bet kurios Vilniaus vietos. Į MVK teritoriją yra trys įvažiavimai: iš Mindaugo, Kauno ir Algirdo gatvių.
   Biurų patalpos suplanuojamos ir įrengiamos pagal klientų pageidavimus, pritaikant jas individualiems poreikiams. Biuruose yra įrengta: vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos; visos komunikacijos; kompiuterių tinklas; neribotas telefono linijų skaičius; interneto linijos; priešgaisrinė ir apsauginė signalizacija.
   MVK nuomininkų bei jų klientų automobiliams laikyti yra 300 vietų aikštelė, taip pat įrengtas 25-ių vietų požeminis automobilių garažas. Biurų patalpos, sandėliai, bei automobilių stovėjimo aikštelės yra uždaroje, saugomoje teritorijoje.
   Netoli yra viešbučiai "Gintaras", Radisson SAS Astoria, "Centrum", "Mikotel", "Neringa". Čia pat senamiestis, autobusų ir geležinkelio stotys. Patogus ir greitas susisiekimas su oro uostu.
   Visi pastatai, patalpos biurams apie kuriuos toliau rasite išsamesnę informaciją taip pat sandėliai, esantys šioje teritorijoje, siūlomi bendriems projektams sukurti, taip pat nuomai ar pardavimui.

Vieta Vilniuje
Sales Office
Pastatas 1
Pastatas 2
Pastatas 3
Pastatas 4
Požeminis garažas
Adresai